איפור קבוע

image alt

איפור קבוע לגבות עוזר לך לנצח את הטבע וגורם לך להיראות צעירה ומטופחת ומשמש פיתרון מצויין למראה רענן שמחזיר הבעה ויופי לפנייך.  יותר ויותר נשים כמוך מתחדשות עם גבות מודגשות ומגשימות חלום. הגבות שלך משמשות כמסגרת לעיניים ולפנים, על ידי שימוש באיפור קבוע לגבות הן מעוצבות ללא מאמץ למראה מושלם לפנייך.

איפור קבוע יתאפשר להרחיב, לקצר, לעבות, באיפור קבוע ניתן גם לשנות ולחדש את צורת הגבה שלך, להשוות גבות שאינן סימטריות, להקנות לך מראה צעיר יותר. במידה והחלטת לעשות איפור קבוע לגבות, רצוי לבחור בקווים טבעיים וליצור סימטריה בגבות שלך. 
איפור קבוע לגבות מבוצע במקרים של מריטת יתר בגבות, גבות דלילות, ריקות, או חוסר איזון ומראה של גבה אחת שונה מהשניה משוות לפנייך מראה עייף ומבוגר. את צורת הגבות אני מעצבת לך בהתאם למבנה פנייך.

איפור הקבוע נועד לך האישה העובדת, בבריכה, בסאונה, בפעילות ספורטיבית באופן זה אין מריחת צבע של שימוש בעיפרון, המראה מאוד טבעי, הגבות סימטריות ופנייך מקבלות מראה צעיר ורענן.
איפור קבוע לגבות חשוב שידגיש את העיניים אך עם זאת יהיה טבעי וכמעט בלתי מורגש, שתי הגבות יהיו סימטריות ומלאות, גבות קצרות יהפכו לארוכות, גבות דקות יהפכו לעבות יותר

1. בפגישה שלנו שיחה והסבר על התהליך.
2. מודגשת צורת הגבה החדשה ואת מאשרת אותה.
3. מריחת חומר מאלחש חצי שעה.
4. האיפור הקבוע מתבצע. 

כל היתרונות של הצללת פודרה בשפתיים

איפור קבוע הצללת שפתיים יתאים לך מקרים הבאים

לכל מי שרוצה להדגיש את שפתייה בצבע טבעי  

לשפתיים בהירות או אפרורויות ללא גוון

במקרה של שפה אחת דקה ושניה עבה

כשקו המתאר של השפתיים מאוד מטושטש
ללא קו שפתיים ברור

הצללת פודרה תשווה מראה מלא יותר סקסי וחושני

ובנוסף חוסכת מילויי השפתיים בחומצה היאלורונית
כי פיזור הצבע בשפתיים מראה שפתיים מודגשות
יותר ויוצר אשלייה של מלאות ומודגשות יותר.

והכי חשוב בכל בוקר תתעוררי מאופרת
באופן טבעי כמו בסרטים .
....

מהי מידת הקביעות של האיפור הקבוע

האיפור הקבוע נעשה בשכבות האפידרמיס, שכבות העור העליונות. עובי האפידרמיס בכל אזור בממוצע נע עוביו בין 0.1 ל1 מ"מ.העור מתחלף באופן טבעי כל כ- 28 יום ויחד איתו מתבהר הצבע בהדרגה.

משך הזמן החולף עד שהצבע נעשה בהיר מאוד ואולי אף נעלם, משתנה מאישה לאישה והוא שומר על איכותו ונע בין שנה עד 3 שנים. יש נשים שקולטות את הצבע באופן חזק יותר והצבע נשאר זמן רב. בכל מקרה כשהגבות מתבהרות מאוד יש לחזור ולחדש אותן. לכן בחרי ביסודיות  וסמכי על תחושת הבטן שלך.  אך אם את מרגישה כי זה לא בטוח קחי את הזמן הדרוש ואל תמהרי להחליט, 
את צודקת בבדיקה יסודית של הדברים.

 

אם נמאס לך להגיד לעצמך: הלוואי שהייתי יכולה להגשים חלום... התקשרי עוד היום וקבעי תור 052-2648185

image alt

הצללת גבות

רוצה שינוי כזה?

הצללת שפתיים

רוצה שינוי כזה?

הגבות שלך לא זהות ? דבר אחד אני יכולה להבטיח לך עם איפור קבוע תקבלי גבות מעוצבות עוד היום.

איפור קבוע לגבות הצללת פודרה טבעית

למראה גבות מלאות וסימטריות
image alt

איפור קבוע לשפתיים הצללת פודרה למראה חושני

מהו התהליך של איפור קבוע? 


איפור קבוע בגבות מבוצע בעור בשטח השיער בגבות, מתחיל באלחוש המקום המטופל, והחדרת מחט חשמלית קטנטנה לשכבת העור העליונה במהירות גבוהה, דרך המחט מוזרק פיגמנט צבע שנספג בעור. לאחר שסיימנו יקבע טיפול שני שיתבצע כחודש וחצי עד חודשיים מהטיפול. בימים הבאים מריחת משחת ביאפין להרגעת העור עד לקבלת מראה טבעי. בתהליך הטבעי של התחדשות העור מתחיל להתקלף ובשלב זה אין "לעזור" ולקלף, אלא להמתין בסבלנות.

איפור קבוע לגבות יארך כשעה וחצי עד שעתיים. זמן הטיפול נקבע לפי מידת קליטת הצבע בעור. הכאב הוא קל. לאחר טיפול איפור קבוע בגבות נותרת נפיחות קלה ואדמומיות שפוחתת לאחר מספר שעות. לכן רצוי לתאם טיפולי איפור קבוע לגבות כחודש ימים לפני האירוע, לקבלת תוצאות מושלמות לפנייך. 

 

ההבדל בין איפור קבוע לקעקוע


איפור קבוע אינו קעקוע והוא שונה ממנו באופן מהותי. איפור קבוע לגבות נשאר על העור בין שנה ועד 3 שנים היות ואיפור קבוע מתבהר עם התחדשות העור באיפור קבוע מוחדרת מחט דקה מאוד לשכבות עליונות של העור. יש לחזור על האיפור הקבוע לאחר שהתבהר משמעותית. הצבע באיפור קבוע שונה בהרכבו מהצבע שבו מבוצע קעקוע. בקעקוע יש שימוש במחט עבה שחודרת לשכבת העור הפנימית, הקעקוע אינו מתבהר.    
image alt

הצללת גבות

רוצה שינוי כזה?

מומחיות שלי היא בשיפור מראה הגבות והיכולת שלי לעצב גבות כך שהסביבה לא תבחין בשינוי, יצירת גבות עם קו עיצוב נקי וטבעי .

הצללת גבות וקו ריסים

למראה עיניים מודגשות
image alt

חשוב לך לדעת


שימוש בפילינג או במוצרים שגורמים לקילוף העור ייצרו גם הם קילוף מהיר יותר בצבע האיפור הקבוע בגבות שלך. במידה ואת מרבה לשחות בבריכות שמכילות כלור תרגישי בהבהרה בצבע הגבות לאחר האיפור הקבוע. נשים שיש להן סבוריאה שמתבטאת בקילוף מואץ של העור תהיה להן הפחתה הדרגתית של צבע האיפור הקבוע בהתאם לרמת ההתקלפות שלהן.

צבע האיפור הקבוע מותאם לשיעך לפנייך לצבע העור שלך, אני לוקחת בחשבון דהייה של הצבע עד 40% ההחלמה נמשכת כחודש, על העור בגבות שלך יווצר גלד שיתקלף עם הזמן. ההחלמה מטיפול איפור קבוע תיארך כחודש, חשוב לא לקלף את הגלד לאחר איפור קבוע כי עם המשיכה יתלשו שערות מהגבות .

אם את סובלת מגבות דלילות וריקות ומצב זה מפריע לך, את מועמדת מצויינת לביצוע איפור קבוע. גם מריטת שיער הגבות בשעווה או שאינו צומח יותר מביא את הצורך באיפור קבוע לגבות וזה יוצר מסגרת המדגישה את הגבות. איפור קבוע בגבות הינו טיפול שמביא לאושר בכל יום, עם כל מבט במראה. לנשים עם גבות מדוללות, השינוי נפלא כי הפנים מקבלות מראה חדש וטבעי. איפור קבוע לגבות חוסך כסף רב, בניקוי הגבות ובסידורן . זהו פתרון לנשים שמעוניינות להיראות מסודרות ומטופחות.

היות ואיפור קבוע לגבות נעשה על עורך חשיבות רבה לשימוש בחומרים איכותיים ותכשירים מחברות מוכרות. כמו כן כל מוצרים יהיו סטריליים וחדשים, גם מחט סטרילית כולם יפתחו לנגד עינייך.

הגבות מהוות מסגרת לפנים והן כרטיס הביקור שלך. איפור קבוע לגבות ניתן לעבות להאריך, לקצר לשנות לחדש צורה, וליצור מראה חדש של פנייך. איפור קבוע הינו טיפול חד פעמי לתקופה ארוכה ומקטין את הצורך להשקיע ולהתארגן בציור גבות בעיפרון, איפור קבוע לגבות אינו נמרח או נמחק. ציור גבות עם עיפרון מחייב חוש אסטטי מפותח ודיוק על מנת ליצור סימטריה מושלמת. לעיתים ציור גבות עלול להוביל לתוצאה לא מחמיאה, המראה יהיה לא סימטרי ומגוחך.

איפור קבוע לגבות יכול לסייע בצורה משמעותית לטשטוש צלקות הן לנשים והן לגברים, היות וצלקות שנוצרות על העור, מאופיינות בכך ששערות מפסיקות לצמוח עליהן, באיפור קבוע אני מבצעת מילוי בגבה על הצלקת והגבות יראו מושלמות. 

איפור קבוע יוצר מראה צעיר ורענן  וגורם להדגשת העיניים. קמטי הבעה הם הראשונים שמראים אותותיהם סביב העיניים ואיפור קבוע לגבות מביא את המראה הטבעי ומדגיש את יופי ה
פנים שלך. איפור קבוע בגבות יגרום לעיניים שלך להיראות מוארות ואזור מיתאר העין מתוח ורענן 
 
image alt

הנזק בטיפול שאינו מקצועי באיפור הקבוע

כל מה שחשוב שתדעי
איפור קבוע לגבות ובכלל מיתאר העין מהווה חלק חשוב במבט ראשוני בפנייך. יש כאלו שמבצעות איפור קבוע לאחר שצברו שנים של ניסיון בעיצוב גבות וכמו כן השתלמו באיפור קבוע, הן מקצועיות ועתירות ניסיון.

יצירת אסימטריה וחוסר פרופורציה, שימוש בחומרים זולים יותר ולא איכותיים, שהופכים לצבעים אחרים. 
גבות הופכות את צבען מחום לכתום או מחום לסגול. גבות שחורות פחם שלא מחמיאות שיראו מצויירות מאוד ולא טבעיות .בחירת הצבע לגבות תהיה מושלמת וטבעית. כישרון לעיצוב גבות, תשומת לב רבה לפרטים הינם גורמים משמעותיים למראה איפור קבוע מושלם לגבות ויופי לפנייך. חשוב שתדעי איפור קבוע לגבות שבוצע בחוסר ניסיון והוא אינו סימטרי בשתי הגבות, ולא מדוייק, יקשה הדבר על תיקון הגבה ועל דיוק התיקון. במצב כזה, יש צורך במזעור נזקים של האיפור הקבוע שבוצע ושיקול בכובד ראש על הפעולה שנדרשת. תיקון מושלם אינו אפשרי שכן לא ניתן להעלים את האיפור הקבוע לחלוטין. 
 
חשוב שתזכרי צבעי איפור קבוע לגבות יכולים להיות כל גווני החום מהבהיר עד הכהה אך אף פעם לא יהיה צבע שחור שהינו טוטאלי, הופך לאפור בהיר ואינו ניתן לשינוי. אציג בפנייך דוגמאות של טעויות שנעשות באיפור קבוע ואתאים ואצייר על הגבות שלך את צורת הגבות האופטימאליות בשבילך. צבעי איפור קבוע שאינם באיכות גבוהה ישנו את צבעם מגווני חום לצבע כתום, ורוד, סגול. צבעים באיכות מעולה באיפור קבוע לא ישנו את צבעם, אלא יתבהרו בהדרגה. גם לקוחות עם גבות בהירות מבקשות לבצע איפור קבוע בגבות להדגשת תווי הפנים, איפור קבוע מקנה מראה רענן גם ללא איפור.

קבלי פרטים רבים ככל האפשר בנוגע לאיפור קבוע לגבות שלך. רק לאחר תחושת בטן טובה כשאת סומכת על הקוסמטיקאית ב 100% תגיעי לקוסמטיקאית ותתחדשי בטיפול איפור קבוע לגבות. תבקשי לראות תמונות או לקוחות שביצעו איפור קבוע לגבות.האם את אוהבת את סגנון הגבות שאת רואה? האם יש סימטריה בתמונות האיפור הקבוע? המראה של האיפור הקבוע מותאם למבנה פניה בתמונה? האם הגבות ללא קווים חדים ? (מזמן אינם אופנתיים, אלא מראה טבעי) האם הגבות דקות?  (יצביעו על נטייה לעיצוב גבה דקה). תשומת לב לחומרים איכותיים בהם משתמשת הקוסמטיקאית, מכשיר איפור קבוע של חברה מוכרת ובטוחה, סטריליות בביצוע העבודה. אל תמהרי להחליט, אם את מרגישה לא בטוחה, 
קחי את הזמן הדרוש ובדקי בצורה יסודית את הדברים. בחרי ביסודיות וסמכי על תחושת הבטן שלך.

אם יש לך התפרצויות של פצעי הרפס בשפתיים, רצוי ליטול כדורים למניעה 3 ימים לפני טיפול איפור קבוע. חולי סכרת מתבקשים להביא אישור מהרופא המטפל, המאשר טיפול איפור קבוע. חשוב להקפיד על היגיינה וסטריליות על מנת למנוע דלקות וזיהומים. 

נשים רבות מגיעות אלי לאחר שעשו להן איפור קבוע לגבות, הן לא היו מרוצות וחזרו לאותו מקום על מנת לתקן את הגבות, התיקון עדיין לא לשביעות רצונם ואז הגיעו אלי. לצערי הרב, בחלק מהמקרים אין לי אפשרות לתקן את שנעשה ובצער רב אני מודיעה זאת ללקוחות. 
x

#{title}

#{text}

#{price}