image alt

ביופור היא מובילת הקוסמטיקה המדעית בארץ. היא הוקמה ע"י רונית שגב, Bsc, MA, ביולוגית וחוקרת עור, העוסקת מעל עשור במחקר ופיתוח של פתרונות לעור.


החברה מתמחה בפיתוח תכשירים פעילים לטיפול ב:

פיגמנטציה (כתמי עור), סימני הגיל, אקנה, קומדונים ופוסט אקנה, צלקות וחטטים

תכשירי ביופור הם מרוכזים ופעילים ביותר, ומאפשרים קבלת תוצאות בזמן קצר. איך ניתן לקבל אותם? עוברים אבחון עור מקצועי ע"י קוסמטיקאית. ניתן לעשות זאת גם מבלי להגיע לקוסמטיקאית – אבחון און-ליין! מתקשרים אליה, עושים וידיאו-צ'אט או מעבירים תמונות ברורות, ומקבלים יעוץ מקיף וחינמי על מצב העור. המוצרים המתאימים יגיעו עד לבית.

image alt
image alt

חברת הקוסמטיקה והטיפוח "ביופור" משיקה את סדרת ביו לוג'יק 

יחצ 1 - חברת הקוסמטיקה והטיפוח "ביופור" משיקה את סדרת ביו לוג'יק  - "לא עוד קרם אחיד לכולם".

חברת "ביופור" משנה את חוקי הקוסמטיקה ומשיקה את סדרת "ביו לוג'יק" תחת הסלוגן קרם הלחות הראשון בסדרה "אמפולייט", AMPULITE, המבוסס על התאמה בדיוק המושלם של קרם הפנים.

על מה מבוססת השיטה: לאחר 15 שנות מחקר ולימוד מהשטח, רונית שגב, ביולוגית וחוקרת עור, הבעלים של חברת "ביופור" פיתחה שיטת אבחון GSE לחקר מעמיק של מצב העור והתאמה פרסונלית של מרכיבים טיפוליים. שיטה הזאת, הקוסמטיקאית מתשאלת לעומק את המועמד/ת לקבלת תכשיר טיפולי, ואוספת עשרות נתונים השייכים ל-3 קטגוריות שיובילו להתאמת הקרם הפרסונלי.

רונית שגב בעלת חברת "ביופור" ומפתחת השיטה והסדרה אומרת: בחירת קרם פנים אינה טרנד אופנתי. יתרה מכך: סוגי העור אינם מתחלקים באופן סכמתי ל-3 סוגים ולגיל. העור שלנו הוא האיבר הגדול ומהחשובים בגופנו. מחויב בעיני שהמודעות של הטיפול בו תעלה מדרגה ותקבל את הדיוק המתבקש.  העור הוא איבר דינמי: מה שנכון עבורו היום, לא בהכרח יענה על הדרישות בעוד מספר חודשים. מבדיקות שנעשו בארץ ובעולם עולה שנשים נוטות  "להיצמד" לקרם אחד לאורך שנים מתוך אמונה שהוא מתאים להן. אבל, אין ויכוח שהשינויים שכל אחד עובר לאורך השנים ואפילו חודשים בעור הם עצומים וניכרים לעין: התבגרות, פגמים, שינויים הורמונליים ועוד. וכמובן שיש גורמים חיצוניים משתנים שאי אפשר להתווכח איתם: עונות השנה, זיהום אויר, תעסוקה, אפילו חופש או נסיעה ארוכה. כל אחד מהשינויים האלה משפיע באופן ישיר על העור ומעורר צורך לשינויים בשגרת הטיפוח. האחריות שלנו כמטפלים בעור, היא לעקוב מקרוב אחרי השינויים שחלים בעור ולהתאים את הטיפול המדויק.

image alt

הזמרת והשחקנית לירז צ'רכי נבחרה כפרזנטורית של חברת הקוסמטיקה ביופור (BIOFOR)

רונית שגב חוקרת עור, מתמחה באבחון ובהתאמת פתרונות מדויקים ומבוססי מדע, עוסקת מעל עשור במחקר ופיתוח פתרונות לעור ובפיתוח תכשירים קוסמטיים טיפוליים לעור וידועה בניפוץ מיתוסים רבים בתחום הקוסמטיקה.

רונית שגב אף פיתחה את הקורס "קוסמטיקה מדעית", המנגיש את הבסיס המדעי לקוסמטיקאית הלומדות את מקצוע הטיפוח והקוסמטיקה לראשונה ומלמד צעד אחר צעד נושאים כמו הפרמקולוגיה של חומרים פעילים,את הביולוגיה של העור, את מנגנוני פעולה של המרכיבים ואת ריכוזים וטווח ההשפעות שלהם, את הטכנולוגיות בקוסמטיקה ובעיקר פיתוח חשיבה קלינית הדומה לזו של רופא.

image alt
ביופור מובילה את תחום הטיפוח המקצועי בארץ. הן ברמת הידע והן בתוצאות. המומחים של ביופור מדריכים אלפי קוסמטיקאיות בארץ, כ-15 שנה, להשגת תוצאות טיפוליות מצויינות. מוצרי ביופור ניתנים להשגה אך ורק במכוני הקוסמטיקה המובחרים. ביופור מקיימת כנסים מקצועיים, השתלמוית והדרכות לאנשי מקצוע.

מוצרי ביופור

התכשירים ניתנים להשגה רק ע"י קוסמטיקאיות מקצועיות שעברו הכשרה בביופור. התאמה אישית ע"י קוסמטיקאית מבטיחה שהם מדוייקים למצב העור, שיהיה מעקב אחר השימוש, שיהיה מענה (גם בערב) לכל מקרה של עקצוץ או אדמומיות, ושלא תהיינה "תקלות". מסיבה זאת, יכולה החברה להרשות לעצמה להשתמש בריכוזים המקסימליים שמותרים בתכשירים קוסמטיים. הריכוזים הגבוהים הללו יכולים לפעמים לגרות מעט, אבל, הם מאפשרים קבלת תוצאה מהירה ויפה.

תוצאות טיפוליות

בכדי לקבל תוצאות יפות, יש להתמיד בטיפול שהותאם לכם אישית. עם מאות אלפי מטופלים בשנה, התוצאות הטיפוליות של הקוסמטיקאיות שעובדות עם תכשירי ביופור – ידועות לטובה.

חברת הקוסמטיקה "ביופור – BIOFOR", שהוקמה ע"י הביולוגית וחוקרת העור רונית שגב, ואשר עיקר התמחותה בפתרונות לבעיות  העור כמו אקנה, פיגמנטציה, סימני גיל, ובעיות אסתטיות חושפת את מוצרייה ובנוסף משיקה מוצרים חדשים.

"חברת ביופור", הוקמה בשנת 2006, כשהקו המנחה אותה מושתת על פשטות, דיוק, עוצמה וכנות, בא לידי ביטוי בפתרונות שחברה נותנת לבעיות ריפוי העור, סימני הגיל, פיגמנטציה, אקנה ולבעיות אסתטיות שונות וכל זאת באמצעות  טיפולי קוסמטיקה ומוצרים איכותיים המתאימים לכל כיס.
במשך השנה  עורכת חברת ״ביופר״ כנסים מקצועיים שבהם רונית שגב מנפצת מיתוסים מעולם הקוסמטיקה מלמדת ומעדכנת את הקוסמטיקאיות החדשות והן הותיקות על החידושים האחרונים בטיפול העור, במרכיבי המוצרים ואף ובאשליות הקשורות לטיפולים ולטיפוח בכלל.

למה כדאי לך להעדיף מוצרים מקצועיים, שהותאמו ע"י הקוסמטיקאית, על פני מוצרי מדף?

 

הסיבה העיקרית: הידע.

הקוסמטיקאית מאבחנת את עורך ויודעת למה הוא זקוק. היא יודעת את הרכב המוצרים שברשותה, לפרטי פרטים. היא יודעת כיצד להתאים לעורך את המרכיבים המדוייקים. כיצד לטפל בפיגמנטציה, בסימני הגיל, בנקבוביות פעורות ועוד. והיא לא רק "מוכרת מוצר" היא מחוללת שינוי בעור! המוצרים שברשות הקוסמטיקאית הם פעילים מאד ומרוכזים. והיא מלווה ועוקבת כל הזמן, זמינה לכל שאלה ויעוץ.

ביופור העמידה לרשות הקוסמטיקאיות מחלקת הדרכה מקצועית. הקוסמטיקאיות של ביופור נהנות הידע המתקדם ביותר ועוברות קורסים, הדרכות והשתלמויות.

ביופור ידועה כמובילה בתוצאות הטיפוליות. התוצאות הן פרי של ידע רב ומעמיק, שמעניקים המומחים של ביופור לקוסמטיקאיות המורשות.

כדי לקבל תוצאות יפות, יש להתמיד בטיפול שהותאם לך אישית, ולשתף פעולה עם הקוסמטיקאי/ת.

כל תכשירי ביופור לא נוסו על בעלי חיים, אינם מכילים מרכיבים מן החי, ללא פארבנים, פיתוח מדעי המבוסס על המחקרים העדכניים ביותר, מיוצרים בישראל.

image alt
רונית שגב, Bsc, MA ביולוגית וחוקרת עור, היא המנכ"לית ומייסדת ביופור. עוסקת מזה כ-15 שנה בחקר העור במדע ובשטח. שגב הכשירה אלפי קוסמטיקאיות למובילות ולמצויינות. רונית שגב הנה מרצה מבוקשת בכנסים מקצועיים, עורכת כתב העת לדרמטולוגיה קוסמטית, כתבה את הספר המקצועי דרמו-קוסמטיקה ופרסמה עשרות מאמרים מקצועיים. התכשירים הקוסמטיים פרי פיתוחה מובילים את תחום הקוסמטיקה הטיפולית.

ההמלצה לטיפוח עורך בדרך אלייך. שלחי אלינו תמונת פנים וקבלי ניתוח מדוייק של עור פנייך מהמומחים שלנו עם המלצות

שיעזרו לך להיות יפה ומושכת יותר!
"חברת ביופור", הוקמה בשנת 2006, כשהקו המנחה אותה מושתת על פשטות, דיוק, עוצמה וכנות, בא לידי ביטוי בפתרונות שחברה נותנת לבעיות ריפוי העור, סימני הגיל, פיגמנטציה, אקנה ולבעיות אסתטיות שונות וכל זאת באמצעות  טיפולי קוסמטיקה ומוצרים איכותיים המתאימים לכל כיס.
במשך השנה  עורכת חברת ״ביופר״ כנסים מקצועיים שבהם רונית שגב מנפצת מיתוסים מעולם הקוסמטיקה מלמדת ומעדכנת את הקוסמטיקאיות החדשות והן הותיקות על החידושים האחרונים בטיפול העור, במרכיבי המוצרים ואף ובאשליות הקשורות לטיפולים ולטיפוח בכלל.
x

#{title}

#{text}

#{price}